Продавець Scheppach розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
+380
73
605-52-26
+380
67
605-52-26

Вертикальні і горизонтальні дровоколи

Вертикальні і горизонтальні дровоколи

04.05.16

Значно спрощують процес заготівлі дров, гідравлічні дровоколи Scheppach для великих дров розрізняються по виду розташування колоди в жолобі під час його обробки. Це стосується як великих пристроїв, так і невеликих пересувних моделей.

Горизонтальний гідравлічний колун Scheppach для великих дров

Горизонтальний гідравлічний колун Scheppach для великих дров працює з дровами, розташованими паралельно до землі. В цьому випадку існує декілька варіантів розпилювання: заготівля може бути надійно зафіксована — тоді ріжучий механізм гідравлічного дровоколу Scheppach для великих дров розколює колода, або ж навпаки: колун залишається нерухомим, а дрова подаються на нього за допомогою спеціального зусилля. Зручність горизонтальних гідравлічних колунів для великих дров, в першу чергу, в тому, що вони встановлюються на потрібному рівні: вам не доведеться прикладати особливі зусилля для того, щоб піднімати дрова. Можливість регулювання робить процес більш ефективним, а розташування ножів сприяє безпеці. Такими перевагами володіють як професійні дровоколи Scheppach для великих дров, так і невеликі пересувні побутові моделі колунів Scheppach.
Гідравлічний колун Scheppach для великих дров працює від звичайної мережі, споживаючи мінімальну кількість енергії. Горизонтальний гідравлічний колун Scheppach відмінно підходить для використання в побуті, а вертикальний колун Scheppach — більш потужний.

Пересувні вертикальні дровоколи Scheppach

Вертикальні гідравлічні дровоколи завжди працюють надійно зафіксованими дровами: ножі рухаються зверху вниз, розриваючи колоди на частини. Таке обладнання дуже ефективно, має великий коефіцієнт корисної дії і може витримати досить великі навантаження. Великі вертикальні дровоколи використовують на професійному рівні. Пересувні моделі Scheppach вкрай зручні, так як їх можна розташувати найбільш раціональним способом.
Дровоколи німецького виробника Scheppach — це надійне і довговічне обладнання, працювати з яким просто і зручно. Природно, не варто забувати про базові правила безпеки. Вибираючи дровокол, орієнтуйтеся на індивідуальні потреби і обсяг запланованих робіт — тоді, незалежно від того, велика це техніка або компактна пересувна модель, ви гарантовано залишитеся задоволені технічними характеристиками придбаного обладнання та його робочим потенціалом.

Інші статті
Категорії
+380
73
605-52-26
+380
67
605-52-26
Scheppach
Василй Комар (073) 6055226
Україна Дніпропетровська область Дніпро ул.Курчатова 6 а
Мапа