Дриль-шуруповерт ударний акумуляторний AEG BSB18C2-0
Ударний дриль-шуруповерт AEG BSB18C2-0 4935472010 оснащений двошвидкісним редуктором, що розширює спектр робіт, що виконуються. Проста зміна оснастки. Інструмент має швидкозатискний патрон для зручної заміни робочого оснащення. Наявність функції ударного свердління дозволяє працювати з такими матеріалами як бетон, цегла.
Особливості моделі:
- Акумуляторна технологія позбавляє оператора необхідності стежити за шнуром живлення
- Швидкозатискний патрон із блокуванням шпинделя - для простої зміни оснастки
- Функція реверсу спрощує виведення свердла, що застряг у матеріалі.
- Двошвидкісний редуктор для зручності ведення різних робіт
- Вбудоване підсвічування - для роботи при поганому освітленні
- Рукоятка з гумовим покриттям - для комфортного та надійного утримання AEG BSB18C2-0 4935472010
Комплектація і характеристики можуть змінюватись виробником без попередження!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Китай |
| Количество степеней затяжки | 26 |
| Максимальное количество ударов | 23400 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 50 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 2 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 40 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 3 196 ₴


