Пила торцювальна AEG PS216L3
Особливості моделі:
- 1400 Вт двигун забезпечує 5000 об/хв для швидкого різання навіть твердих порід деревини
- Лазерний покажчик лінії пропилу та LED підсвічування робочої області
- Фіксатор кута повороту столу
- Обмежувач глибини різання для нарізки пазів - 50° кут повороту стола / 45° кут нахилу диска
- Поставляється з диском 40 зубів
Комплектація і характеристики можуть змінюватись виробником без попередження!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная глубина пропила | 65 мм |
| Максимальная ширина пропила | 65 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 216 мм |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 45 град. |
| Угол поворота | 50 град. |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.2 кг |
| Дополнительные функции | |
| Лазерный маркер | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
Информация для заказа
- Цена: 15 413 ₴


