Особливості дискової пили Odwerk BKS 75:
· потужний двигун
· зручне виконання
· кут нахилу пильного диска: 45/90°
· можливість кріплення до столу
· регулювання глибини пропилу
· підпружинений
· захисний кожух
Характеристики:
· Діаметр диска, мм 205
· Потужність, Вт 2200
· Частота оборотів, об/хв 6000
· Мах глибина пропилу (90 град), мм 72.5
· Максимальна глибина пропилу (45 град) 60
· Посадковий діаметр, мм 30
· Регулювання оборотів немає
· Напруга, 220
· Підключення пилососу немає
· Стаціонарна установка є
· Плавний пуск немає
· Лазерна розмітка немає
· Кут нахилу відрізного диска, град. 45
· Особливість 50
· Вага, кг 7
· Батьківщина бренду Чехія
Комплектація:
· пила ручна електрична дискова BKS 75
· ключі для закріплення пильного диска
· ключ шестигранний
· комплект для закріплення оброблюваного матеріалу
· упор для паралельного різання з лінійкою
· паспорт упаковка картона
Виробник має право змінити комплектацію товару без попередження продавця!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Odwerk |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 7 кг |
| Возможность стационарного крепления | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальная глубина пропила | 72.5 мм |
| Максимальный диаметр диска | 250 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 45 град. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Нет |
| Лазерный маркер | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
- Цена: 3 145 ₴




